Telfar’la Prime Time Başlıyor!

FashionSeptember 16, 2021
Telfar’la Prime Time Başlıyor!

Saniyeler içinde tükenen çekici renklerdeki Shopping Bag’i ile son zamanların it markası olan Brooklyn bazlı Telfar, New York moda sahnesinde sunduğu yeniliklerle yine fark yarattı. Modern Birkin denilen bu çantayı, özellikle New York’ta herkesin kolunda görüyoruz, ve hayır, belediye dağıtmıyor. Hatta tam tersine, çantaya ulaşmak oldukça zor.

Telfar, bu sene klasik bir defile yapmak yerine normları yıkıp bir basın toplantısı düzenledi ve ikonik çantasına rakip olarak, yeni bir model çıkaracağını açıkladı. Telfar bag ailesine gelecek olan yeni Telfar Duffel Bag, spor salonuna gitmek için yeterli bir sebep olacak gibi duruyor. Shopping Bag’den sonra bu yeni çantaya erişim tabii ki de kolay olamazdı. Binlerce insanın bir Telfar almak için saniyeleri geri saydığı günlerde, yeni Duffel Bag’e ulaşım daha da zor olacak. 

Bir elinize çantanızı diğer elinize ise patlamış mısırınızı almayı unutmayın. Markanın kreatif direktörü, Telfar Clemens, yakın zamanda Telfar TV isimli, Apple TV ve Roku platformlarında sunulacak yeni bir televizyon kanalı lanse edeceğini belirtti. Kanalda markanın sunduğu seçkin içerikleri izleyebileceğiz, ve en önemlisi yeni ürünleri bu kanaldan satın alabileceğiz. 

Fotoğraf: Telfar Clemens by Ari Marcopoulos via Knotoryus

Clemens, Telfar TV’nin “canlı, süreç içinde ortaya çıkacağını ve fanların nasıl ortaya çıkacağını belirlemede yer alacağını” açıkladı. İçeriğin çoğunluğu Genel Erişim çerçevesinde olacağı için marka, halkı bir çanta kazanma şansı ile kanala video göndermeye çağırıyor. Videonuzu telfar.tv üzerinden gönderebiliyorsunuz. 

İçerik hakkında yorum yapan Clemens, yaptığı açıklamada Telfar ile bu kanalın özgürlüğü arasında bir ekoloji inşa etmek istediğini belirtti ve amacının, herkesle aynı ölçekte şovlar, filmler ve benzeri şeyler üretmenin bir yolunu bulmak olduğunu açıkladı. Telfar TV aracılığıyla en yeni ürünleri de takip etmek ve satın almak mümkün olacak. Tele Alışverişle designer çanta alacağımızı kim bilebilirdi? Aslında hedef kitlesi markanın en sıkı takipçileri olan, ve onların içerikleriyle gelişecek bu kanal, takipçilere ayrıcalıklı bir eğlence ve alışveriş imkanı sunuyor. Dergiler ve uygulamalardan sonra, moda markalarının yeni girişimi televizyon kanalları olacak gibi duruyor. 

Kapak Görseli: Purple Magazine
Author: Arya Aytanır

RELATED POSTS