Fazla Fazladır, Az İse Sıkıcı

FashionSeptember 14, 2021
Fazla Fazladır, Az İse Sıkıcı

Rengarenk dünyası, kocaman gözlükleri ve bitmeyen ilhamı ile Iris Apfel’in benzersiz dokunuşları 2022’de Iris Apfel x H&M koleksiyonunda olacak!

Tam 100 yıldır insanları yaratmak, kendi seslerine sahip olmak ve korkusuzca kendilerini ifade etmek anlamında etkileyen Iris Apfel “kendini gerçekleştirmek” tanımının karşılığı gibi.

Eskiyi ve yeniyi birleştirip, kullandığı her parçayı hem çocuksu hem de özgüvenli ruhunu katarak seçen Apfel’in tarzını tanımlayacak pek çok kelime var korkusuz, maksimalist, cesur, çarpıcı… Kağıt üstünde ya da fikir halinde hiçbirimizin hayalinde bir arada canlanmayacak parçaları üst üste ekleyerek final görüntüsünde hepimize gösterişli bir lunaparkın kapısından içeri girmenin heyecanını yaşatan Apfel 16 Eylül’de New York Fashion Week’te  H&M ile beraber eşsiz stilini kutlayacak.

H&M Apfel’in 100.yaş gününün onuruna düzenlediği parti ile beraber 2022’nin başında göreceğimiz iş birliklerini de duyurdu. Iris Apfel high-fashion tarzını sektörde öncü ve farklı tanımladığı H&M ile beraber daha ulaşılabilir kılma konusunda oldukça heyecanlı. Kıyafet koleksiyonu çiçekli, renkli, bol desenli tasarımlardan oluşurken koleksiyonun takı kısmı ise yine Iris’in çarpıcı ve büyük materyallerinden ilham alarak sunulacak. Bu kış dolaplarımızı festivale dönüştürecek koleksiyonun tüm materyalleri ise geri dönüştürülmüş ve sürdürülebilir materyaller.

Stilin çok para harcamakla ya da sadece direkt olarak ne giydiğinizle ilgili olmadığını, stilin en önemli etkenlerinin kendinizi ifade ediyor oluşunuz ve kıyafeti giyerken nasıl hissettiğiniz olduğunu söyleyen Apfel eşsiz, zarif ve çarpıcı tarzıyla bir asır sonra bizlere ilham olmaya devam ediyor.

Iris Apfel x H&M 2022 başında seçili H&M mağazalarında ve online olarak satışa sunulacak.

Author: Naz Başaran

RELATED POSTS