Louis Vuitton by Virgil Abloh 3.0

FashionNewsJune 23, 2019
Louis Vuitton by Virgil Abloh 3.0

İlkbahar/ Yaz’20 Koleksiyonları Paris’te sunulmaya devam ederken. Birkaç gün önce Virgil Abloh Louis Vuitton için üçüncü koleksiyonunu hazırladı.

Bilmeniz gereken her şeyi bir araya getirdik… Fransa’nın başkenti Place Dauphine ele geçirerek, İlkbahar/Yaz Erkek Giyim Koleksiyonu’nu göstermek üzere Paris sokaklarını sete dönüştürdü. Louis Vuitton monogramları ile tasarlanan dondurma, balonlar ve banklar Paris sokaklarını ele geçirdi. Konuklar ise, LV-monogram uçurmalarıyla birlikte koltuklarına yerleştiler. Librarie Louis Vuitton olarak adlandırılan alan da tezgahlar balon hayvanları ile doluydu. Ve maalesef onlar LV monogram değildi…  Oh, defilenin ortasında yer alan dev kırmızı LV şişme kaleyi unutmamak gerekiyor. Ve evet, Virgil defilenin sonunda kalenin içine girdi.

Abloh’un ilk LV şovunda Steve Lacy, Blondey McCoy ve Kid Cudi gibi isimler ilk koleksiyonu için defilede yer almışlardı ve herkesi etkilemeyi başarmışlardı bu koleksiyonda, yine dev isimler runway’de yer aldı… Hynes, Keiynan Lonsdale, Delfin Finley, Evan Mock ve hatta futbolcu Hector Peki ya sırada kim var?

Virgil Abloh kısa sürede Louis Vuitton için etkileyici imza parçaları yarattı. Favori parçayı seçmek imkansız…  Oh ve koleksiyonda bir güncelleme fark ettiniz mi? Timothée Chalamet’nin bu seneki Golden Globe ödüllerinde giydiği ‘’the harness’’ çiçeklerle kaplanmış bir şekilde hayalden gerçeğe dönüşmüştü. Peki akıllardaki soru ne? Güncellenen ‘harness’ ile ilk kim kırmızı halı üzerinde bir test sürüşü yapacak?

Author: Zeynep Sahin

RELATED POSTS