H&M X Giambattista Valli

FashionNewsMay 24, 2019
H&M X Giambattista Valli

Yılın işbirliği sonunda açıklandı! H&M bu seneki tasarımcı işbirliğini Cannes Film Festivali’nde ses getirecek bir ön gösterim ile duyurdu.

Her sene yüksek modayı ulaşılabilir fiyatlara uyarlayan işbirlikleri ile gündeme gelen marka bu sene de adından söz ettirecek bir koleksiyon için ünlü tasarımcı Giambattista Valli ile bir araya geldi. Dün akşam gerçekleşen amfAR galasına ilham perileri, model Kendall Jenner, Çinli şarkıcı ve söz yazarı Chris Lee, blogger Chiara Ferragni, müzisyen H.E.R, İtalyan sosyetesine mensup Bianca Brandolini d’Adda ve oyuncu/şarkıcı Ross Lynch ile katılan Valli, hem işbirliğini duyurmuş hem de tasarımları ilk kez görücüye çıkarmış oldu.

Kırmızı halıdaki görünümlere bakılırsa, koleksiyondan beklentimiz tasarımcının imzası haline gelen “prenses” tarzı ile paralel bolca tül, pembe fırfırlar, derin göğüs dekolteleri ve çoğunlukla abartılı, romantik siluetler…

Cannes Film Festivali’nde görücüye çıkan Giambattista Valli x H&M parçalar ilk olarak 25 Mayıs Cumartesi günü 12 seçili H&M mağazasında ve online olarak satışa çıkacak. Bu da marka tarihinde bir ilke imza atmak demek; zira koleksiyonun duyurulusundan hemen sonra bu kadar kısa sürede ve sonbahar dönemi öncesi satışa sunulan bir işbirliği daha olmamıştı. Koleksiyonun tamamının ise 7 Kasım’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Parçaların Türkiye’de sadece online mağazada satışta olacağını belirtmekte fayda var.

Şimdi kemerlerinizi bağlayın ve izdihama hazır olun. Hızlı olan kazansın.

https://www.instagram.com/p/Bx0BvU8CBwT/

Author: Duygu Özen

RELATED POSTS