FENDI Erkek Sonbahar/Kış 2021-2022

FashionNewsJanuary 17, 2021
FENDI Erkek Sonbahar/Kış 2021-2022

Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlanan FENDI Erkek Sonbahar/Kış 2021-22 Koleksiyonu, bir illüzyon oyunuyla çevrelenmiş iyimser bir macera sunuyor. İtalyan sanatçı Nico Vascellari tarafından yönetilen sinematik sekans, Not Waving tarafından bestelenen özel bir dans/pop parçası olan ‘What Is Normal Today ft. Silvia? eşliğinde bizleri farklı boyutlara taşıyor.

360 derecelik etkileyici bir aynalı bir tünelin içinde görünen modeller, fütüristik bir müzik videosunun titreşimli tavanının altında renkli neon ile çerçevelenmiş asma kapılardan oluşan bir labirentten geçerken sonsuz sayıda çoğalıyorlar.

Sırasıyla modeller erkek giyim klasiklerinden oluşan bir yelpaze ile karanlıktan, FENDI’nin eğlenceli ve parlak ‘Technicolor’ dünyasına adım atıyor. Sonuç, rengin ve ışığın sınırsız bir kutlaması ve sürreal  zamanlarda evrensel bir dayanışma ve bağlantı mesajı olarak bizlerle buluşuyor. Koleksiyon boyunca, çok işlevlilik ve form, ters çevrilebilir iş kıyafetleri ve rahat dış giyim silüetleriyle birleşiyor.

Koleksiyon boyunca, çok işlevlilik ve form, ters çevrilebilir iş kıyafetleri ve rahat dış giyim silüetleriyle birleşiyor. Aynı zamanda Londra yeraltı sahnesinin bir simgesi olan multidisipliner sanatçı Noel Fielding, koleksiyon için FENDI logosunu soyutlayan ve çok renkli, bilinç akışı karalama sanatıyla sezonun kozmik ruhunu vurgulayan bir dizi saykodelik sanat eseri sunuyor. Yüzler ve yaratıklar, Fielding’in rüya manzarası anlatımından çıkarak, Art Brut çılgınlığı anlarıyla koleksiyonun sade silüetini vurguluyor.

Author: Sıla Demiral

RELATED POSTS