Tyler The Creator ile tanışın!

NewsMay 21, 2019
Tyler The Creator ile tanışın!

Kafiyeli şarkı sözlerinden, avant-garde koleksiyonlara, Tyler The Creator 2007 yılından beri bir parçası olduğu Odd Future Wolf Gang Kill Them All müzik grubunun solisti olarak yükselişteydi… 2014 yılında grubun dağılmasına rağmen, Genç sanatçı, kendi adı altında müzik yapmaya hala devam ediyor.  Ve dahası diğer yaratıcı alanlarda da girişimde bulunuyor. Son zamanlarda artan ilgi ile de Golf Gang isimli giyim markasını kurdu.

Yeni albümü Igor’u tanıtmasından hemen sonra Tyler, The Creator Londra’da sürpriz bir performans sergiledi. Ve Londra ‘da gerçek bir turist gibi Buckingham Sarayı dışında bir fotoğraf paylaşarak bunu duyurdu. Eğer uzun zamandır Tyler The Creator radarınızdaysa Londra ziyaretinin altındaki hikayeyi biliyorsunuzdur. 2009 yılındaki yayınladığı bir şarkı sebebiyle 2015’ten bu yana İngiltere girişi yasaklanmış olan sanatçı bu yasağın kaldırıldığını da bu şekilde duyurmuş oldu.

The Creator Tyler artık gezegenindeki her insan radarında! Yeni albümü Igor yayınlanalı sadece birkaç gün oldu. Ve katkıda bulunan isimlerin sadece birkaçı bile herkesi etkilemeyi başarıyor; Kanye West, Playboi Carti ve Lil Uzi Vert bu isimlerden sadece birkaçı… Igor’dan sadece birkaç gün önce albümün konseptini verdiği ipuçları ile yayınlamıştı. Kendi Youtube hesabında ve diğer sosyal medya alanlarında “Whats Good,” “A Boy A Gun,” ve “New Magic Wand” kısa parçalardan oluşan videolar ile herkese duyurmuştu

Tyler, The Creator; moda, müzik ve hayatı ile ilgili her parça ile bizişaşırtmayadevam ediyor. Onun yaşam dediği bu yolculuğunkeyfini çıkarın!

Author: Zeynep Sahin

RELATED POSTS