Takip et: @fabiguai

FashionJanuary 15, 2021
Takip et: @fabiguai

Minimalizmin modaya olan tutkusundan doğan eşsiz hesap fabiguai ortaya çıkardığı parçaları gerek sunuş tarzı gerekse ilham kaynakları açısından güçlü bir çizgiyle karşımıza çıkarıyor. Gelin siz de gündelik hayattan kareleri mini biblolarıyla canlandıran @fabiguai’ın pastel tonlarla çevrelenmiş dünyasına giriş yapın!

Jacquemus ve Paloma Wool gibi kendine has çizgilerinden ödün vermeyen markaların ikonik ürünlerinin seramikle hayat bulmasına katkıda bulunmak gibi bir misyonu kendi kendine atamış olan fabiguai, bizleri mini eserlerinin oyuncu estetiğiyle baş başa bırakıyor. Baktıkça kendimizi bir Matisse eseri içinde kayboluyormuş gibi hissetmemizi mümkün kılan mini biblolar fotoğraflandıkları settinglerle beraber doğa ve fabrikasyon arasındaki kontrasttan doğan güçlü bir estetik kuruyorlar. Minimalizmin yer yer güçlü desenlerle buluşmasının yarattığı eşsiz bir harmoni, fabiguai’nin özgün stili tarafından öne çıkarılıyor.

Siz de modanın güçlü bir estetikle buluştuğu @fabiguai’nin dünyasına katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken hesabı takibe almak ve kendinizi mini biblolar arasında kaybetmek!

https://www.instagram.com/p/CIIgFYyAeSq/
Author: Sıla Demiral

RELATED POSTS