Sabrina Esrarengiz Bir Biçimde Geri Dönüyor!

NewsDecember 4, 2018
Sabrina Esrarengiz Bir Biçimde Geri Dönüyor!

Yeni saçıyla yepyeni bir görünüm kazanan Sabrina, cadı tarafını daha da benimsemiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Cadı dünyasını sevmeye başlayan ve büyüleri hayatının bir parçası haline getiren Sabrina, 9 bölümlük ikinci kısmı ile Nisan Ayında Netflix’e dönüyor! Şimdiden diziyi özleyenler için, 14 Aralık’ta yılbaşına özel yepyeni bölümü Chilling Adventures of Sabrina: A Midwinter’s Tale sizleri Sabrina’nın büyülü dünyasına geri götürecek.

Chilling Adventures of Sabrina, yarı cadı yarı insan olan Sabrina’nın 16. Yaş gününde iki dünyadan birini seçtiği korku ve büyü dolu hayatını ilginç bir biçimde anlatıyor. Riverdale’in yapımcıları tarafından çekilen dizi, Archie çizgi romanından esinlenilerek Sabrina karakteri hayat buluyor.

Warner Bros. Berlanti Productions imzasını taşıyan dizinin oyuncu kadrosunda, Sabrina rolünü Kiernan Shipka ve halalarını usta oyuncular Miranda Otto ve Lucy Davis canlandırıyor. Gelecek bölümlerde hayatında cadı tarafının mı yoksa insan tarafının mı daha büyük rol alacağı merak konusu. Sabrina’nın macera dolu hayatındaki geri kalan bölümünün teaser’ı için tıklayın

Author: Maya Bakkaloğlu

RELATED POSTS