PRADA HOLIDAY 2021: A MIDWINTER’S NIGHT DREAM

FashionNovember 12, 2021
PRADA HOLIDAY 2021: A MIDWINTER’S NIGHT DREAM

Sinema, hayalleri hayata geçiren bir zanaat, tıpkı moda gibi. PRADA Holiday 2021 “A Midwinter’s Night Dream” ile bu hayaller, çığır açan yenilikçi teknoloji ile gerçeğe dönüyor. Film yıldızlarını ve izleyicileri de bu sinematik rüyanın içine çekiyor.

Sinema her zaman Prada’ya ilham vererek karmaşık hikaye anlatımını pekiştiren ve daha derin anlamları çağrıştırmasını sağlayan bir alan oldu. Bu ilhamla birlikte yeni nesil Hollywood aktörlerinin yer aldığı Holiday 2021 Kampanyası’nda dört yeni yetenek ilk kez sahneye çıkıyor: Julia Garner (Ozark, The Assistant, Inventing Anna), Shira Haas (Unorthodox, Asia), Louis Partridge (Pistol, Enola Holmes) ve Taylor Russell (Waves, Bones & All).

Film, karlı ve dondurucu bir soğukta farklı yerlerden bir araya gelen dört maceracının soğuğa karşı birlikte göğüs gererek yaptıkları büyülü yolculuğu anlatıyor. Bu buluşmanın sonunda dondurucu güzellikte, birbirlerine sarılmanın ve birlikte olmanın duygusuyla Los Angeles ışıklarına varıyorlar. Böylece sinema, moda, topluluk ve hayal kurmanın bu birlikteliği, Prada Holiday 2021 kampanyasıyla kutlanıyor. Film ve modayı bir araya getiren bu kısa film, kült senarist ve yönetmen Mary Harron’ın (American Psycho, The Notorious Bettie Page, Alias Grace) orijinal bir hikayesine ve senaryosuna dayanıyor ve Prada ile çalışmış bir yetenek olan Glen Luchford tarafından yönetiliyor.

Author: Öykü Bilgin

RELATED POSTS