Paws in Style

FashionJune 28, 2022
Paws in Style

Harry Styles ile iş birliğinin ardından, Gucci bir kez daha kalplerimizi fethetmeyi başarıyor. Hem de bu kez evcil hayvan koleksiyonuyla! 

Saint Laurent, Versace ve Prada gibi markaların ardından, Gucci de evcil hayvanlara özel bir koleksiyon çıkararak moda endüstrisinin sevimli alanlarından birine giriş yaptı. Max Siedentopf tarafından fotoğraflanan kampanya, renkli arka planın önünde tıpkı bir katalog çekimi gibi poz veren kedi ve köpeklerden oluşuyor. Tazılar, sosis köpekler, corgi, dalmaçyalı, cocker spaniel gibi farklı cins köpek ve kedileri gördüğümüz fotoğraflar yüzleri gülümsetiyor. 

Kapsül koleksiyonda işlemeli boyunluklar ve deri tasmalar ile tüylü arkadaşlarımızın şık görünümünü tamamlayacak Gucci amblemi taşıyan polo t-shirtler, kazaklar ve minik yağmurluklar bulunuyor. Artık evcil hayvanınızla bir örnek giyinmek her zamankinden daha kolay! Sadece giyim ürünleri ve aksesuarlar değil evcil hayvanınızın kullanabileceği minik puf koltuklar, mama kapları ve taşıma çantaları ile koleksiyonun her parçası gerçek olamayacak kadar tatlı. Bütün bu yan ürünler giyim parçaları ile uyumlu motifler barındırırken; mix and match mantığı ile patili dostlarımıza bir Gucci evreni yaratılabiliyor. 

Gucci’nin sürdürülebilirlik ilkesi ile üretilen tasarımlar, geri dönüştürülebilir polyester, pamuk ve Demetra adlı Gucci’nin tekrar kullanılabilen bio-materyalinden yapılıyor. 

Author: Dilan Günaçtı

RELATED POSTS