Party with Gucci Love Parade 

FashionFebruary 22, 2022
Party with Gucci Love Parade 

Alessandro Michele’in kıyafetleri ile kulüp ortamının gizemli atmosferinde dans eden figürler, Mert& Marcus tarafından yakalanıyor ve Gucci’nin Love Parade kampanyası görkemli bir partiye dönüşüyor.

Hollywood Bulvarı’nda gerçekleşen Love Parade, Şubat 2020’den beri Gucci’nin yüz yüze gerçekleştirdiği ilk defileydi. Markanın kreatif direktörü Alessandro Michele için hayallerin gerçek olduğu yeri temsil eden Los Angeles, pre-fall 2022 defilesi için Hollywood Bulvarı’nda dev bir podyuma dönüşmüştü. 

Love Parade koleksiyonu şimdi de kampanya filmi ve görselleri ile büyük bir partiye ev sahipliği yapıyor. Michele’in artistik vizyonunda Jared Leto, Miley Cyrus, Snoop Dogg, Beanie Feldstein, Deng Lun gibi tanıdık yüzleri partilerken gördüğümüz kampanyada, Gucci topluluğunun görkemli eğlencesine tanık oluyoruz. Kampanyanın hikayesi “sinemanın modern mitini çeşitli arzular üzerinden sunmak” üzerine ilerlerken, Alessandro Michele’in vizyonu sinemanın aurasını ve arka plandaki renkli hayatını da yansıtıyor. 

Mert & Marcus perspektifinden izlediğimiz kampanya filmi ve göz alıcı kareler, yarı karanlık kulüp ortamında vahşice eğlenilen Hollywood ihtişamını, Gucci evreni ile harmanlanmış olarak karşımıza çıkarıyor.

Author: Dilan Günaçtı

RELATED POSTS