1860’tan bu yana var olan İtalyan lüks saat şirketi Panerai yeni bir seriye imza atıyor: #OwnYourTime. Panerai, bu yeni interaktif platformunda ikonik global marka elçilerini, liderlerini ve kahramanlarını konuk edecek. Zorlukların getirdiği değişimlerle başa çıkan bu kişiler, özgün deneyimlerini izleyicilerle paylaşacak.


#OwnYourTime canlı olarak Panerai’nin Instagram hesabından yayınlanacak. IG Live üzerinden yapılacak canlı yayınların yanı sıra, Instagram hikayeleri ve Facebook’tan da paneller, eğitimler, yeni ürün tanıtımları ve sanal buluşmaların gerçekleşmesi planlanıyor. Konukların yaşadıkları deneyimleri ve zorlukları en iyi biçimde nasıl değerlendirdiklerini anlatacakları bu platformda izleyiciler, marka elçilerini canlı olarak izlerken, Soru&Cevap oturumuna da dahil olabilecek.

İlham verici isimlerin özgün deneyimlerini paylaşarak bu zorlu sürecin üstesinden gelmeyi hedefleyen Panerai, yarattığı platform ile marka değerini ortaya koyuyor. Panerai hakkındaki yeni gelişmeleri ve haftanın konuklarını takip etmek için siteye göz atmanızı öneriyoruz. Unutmayın, IG Live üzerinden siz de bu deneyime katılabilirsiniz!