Out West: Ralph Lauren Spring 2023

FashionOctober 19, 2022
Out West: Ralph Lauren Spring 2023

Amerikan stilinin belki de en önde gelen temsilcilerinden Ralph Lauren geçtiğimiz gün İlkbahar 2023 koleksiyonunun defilesini gerçekleştirdi. Farklı konseptli defilelerle görmeye alıştığımız Ralph Lauren bu kez rotasını batıya, Kaliforniya’ya çevirdi ve şovu Huntington Botanik Bahçeleri’nde, belki de şimdiye kadar ki en kapsamlı koleksiyonunu tanıttı.

Tasarımcı Ralph Lauren, yarım asırı aşkın süredir markanın yelpazesine kattığı farklı tarzlara ve  elementlere atıfta bulunduğu bir koleksiyon hazırladı. Defile lokasyonları konusunda bizi şaşırtmasına alıştığımız tasarımcı, normalde New York’da gösterdiği showunu bu kez moda ayı takvimi dışında, Kaliforniya’ya taşıdı.  

Farklı tarzlardan oluşan koleksiyonda kadın, erkek ve çocuk ürünler gösterildi. Farklı yaş gruplarından ve demografilerden modeller, güler yüzleri ve samimi tavırlarıyla kıyafetleri taşıdı ve moda dünyasında görmeye alıştığımız donuk ve soğuk tavrı kırarak, güzel bir sürpriz yaptı.  Defilenin başlangıcında vahşi batı esintili modern kovboylar metalik ve ışıltılı kumaşlarla buluşurken, daha spor, genç ve preppy parçalar ile sonlandı. Abiye elbiselerden, polo yaka üstlere, gökkuşağı renkli puffer ceketlerden takım elbiselere oldukça kalabalık ve kapsamlı olan defileyi Jennifer Lopez, Ben Affleck, Diane Keaton, John Legend ve Laure Dern gibi isimler ön sıradan izledi. 

Author: Yağmur Yıldız

RELATED POSTS