Animasyon Zamanı!

NewsDecember 21, 2018
Animasyon Zamanı!

Netflix’in dizilerinin ve animasyonlarının ne kadar heyecanlı, komik ve farklı olduğunu anlatmamıza gerek yok, o halde favori animasyonlarımızla sizi baş başa bırakabiliriz.

Disenchantment

Simpsons’ın yaratıcılarından efsane bir animasyon daha; Disenchantment! Karanlık çağ döneminden, bir elf, alkolik bir prenses ve onun kişisel şeytanının akıl almaz hikayesini konu alan, aynı zamanda sizi benzersiz bir maceraya sürükleyen bu dizi serisinin yeni bölümleri 2019’da Netflix’te!

https://www.youtube.com/watch?v=Gp_RnJcb8Ig

BoJack Horseman

Son zamanlarda ilgi gören diziler arasında BoJack Horseman, Hollywood yaşamını anlatan ve karakterleri hayvanlardan yaratılmış harika bir dizi. İzlemeye başladıktan sonra her bir karakterin içinde kendinizden bir parça bulabileceğiniz gerçeklik içindeki zıtlıklarla dolu bir macera serisi… Aynı zamanda dizideki baş karakterin yaşadıkları ve içsel yaşamına dönüşü Mad Men Don Draper karakterini anımsatıyor. 

Rick and Morty

Tamamen kafanızı boşaltmak için yaratılmış olarak görünse de içinde birçok toplumsal mesaj bulunduran bu dizi ergenlik çağında olan bir gencin ve dedesinin diğer evrenlerde geçen maceralarını konu alıyor. Yaratıcı hikayeler ve farklı çizgilerden oluşan Rick and Morty’nin yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=ouNXJyi6iQI

Big Mouth 

Family Guy yazarlarından biri olan Andrew Goldberg, en yakın arkadaşı komedyen Nick Kroll ile çocukluk anılarını anlattıkları Big Mouth animasyonu ile karşımıza çıkıyorlar. Kendi isimleriyle ve kendi sesleriyle canlanan karakterler, ergenliğin en zor ve utanç verici zamanlarının aslında ne kadar komik olduğunu bize anlatıyor.

F is for Family 

Dizinin yapımcısı ve aynı zamanda Frank karakterini seslendiren Bill Burr, kendi çocukluğundan esinlenerek 70’lerde yaşayan bir ailenin hayatını bu diziyle canlandırıyor. Komşularıyla olan ilişkilerini ve aile içindeki çatışmalarını konu alan dizi 3. Sezonuyla 1 sene sonra tekrar karşımıza çıkıyor. 

https://www.youtube.com/watch?v=HFzrvMS6P8g
Author: Maya Bakkaloğlu

RELATED POSTS