Moda Dünyasında Neler Oluyor?

FashionJune 28, 2018
Moda Dünyasında Neler Oluyor?

Hazirana veda etmeden önce gelin bu ayın unutulmaz anlarını hatırlayalım.

Derek Blasberg x YouTube

Derek Blasberg moda endüstrisi için bir YouTube platformu kurmaya hazırlanıyor. YouTube bu haberi IGTV’nin lansmanından bir hafta sonra duyurdu. Blasberg moda koleksiyonlarının hazırlık sürecini ve sektörün mutfağında neler olup bittiğini anlatacak. Birçok influencer ve markanın da iş birliğiyle Blasberg başlamaya hazır!

Dilara Fındıkoğlu Bridal Collection

Türk tasarımcı ilk gelinlik koleksiyonunu tanıttı. Tüm tasarımların çeşitliliğe ve sınırsızlığa odaklandığı bu koleksiyon herkes için yaratıldı. Londralı tasarımcı sıra dışı tasarımcıları ve vizyoner yaratıcı gücüyle herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Provokatif ve dışavurumcu tavrı kendisinin imzası haline geldi. İlhamını İslam mitolojisi ve İtalyan korku hikayelerinden alan koleksiyon kapsayıcı olma kavramının ve insanın kendine duyduğu sevginin bir temsili.

John Galliano, Maison Margiela için ilk Erkek Couture koleksiyonunu tanıttı

Kışkırtıcı tasarımcı ilk erkek couture koleksiyonunu Paris Erkek Moda Haftası’nda tanıttı. Koleksiyon erkek giyiminin en kaliteli halini sundu. The memory of adlı yayında John Galliano, defilesinin ardından “Umarım yeni bir şehvet ve cinsellik tanımı sunabilmişimdir.” dedi. Koleksiyon erkek giyimine yepyeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.

Jay-Z, Puma Basketball’un yeni kreatif danışmanı oldu

Queen B ile güçlü bir albüm çıkaran Jay-Z, Puma Basketbol Departmanının yeni kreatif danışmanı oldu. Jay-Z’nin şirkete sanat alanında yönlendirmelerde bulunacağı söyleniyor. Herkesin zihnindeyse aynı soru var: Jay-Z gelecekte kendi koleksiyonunu çıkaracak mı?

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS