Margiela belgeseli Pornhub’a sızdırılırsa…

NewsApril 5, 2020
Margiela belgeseli Pornhub’a sızdırılırsa…

Yıllardır moda dünyasına radikal stiliyle ses getiren ve yüzünü basına göstermeyen, modanın hayalet tasarımcısı Martin Margiela’nın ‘‘In His Own Words’’ adlı belgeseli, büyük merak ve heyecanla bekleniyordu. Ancak duyurulan yayın tarihinden bir hafta önce belgeselin Pornhub’a sızdırılması en büyük sürpriz oldu!

Margiela’nın belgeseli Pornhub’a nasıl yüklendi şimdilik bilinmiyor, fakat bu olay bize Pornhub’ın kısa bir süre önce yayınlamış olduğu pornografik olmayan ilk filmi “Shakedown”ı hatırlatıyor. Bu filmin yayınlanmasının ardından Pornhub, sanatçıları desteklediğini ve bu platformun sanatçılar tarafından kullanılmasını istediklerini belirtmişti. ‘‘In His Own Words’’ün Pornhub’a sızdırılmasıyla kaldırılması bir oldu ama bu durum, belli bir kitlenin belgesele ulaşmasına engel olmadı elbette.

10 Nisan’da resmi platformlarda yayınlanması beklenen belgesel; anonim olmanın kendisi için çok önemli olduğunu vurgulayan Margiela’nın işlerine, ilham kaynaklarına, moda sektörüne olan ilgisine ve kendisi hakkında daha birçok detaya ışık tutuyor. Margiela’nın çizimlerine, notlarına ve kişisel eşyalarına ilk kez tanık olacağımız bu belgesel, kendisi hakkında merak ettiğimiz birçok soruya cevap olabilecek nitelikte.

Author: İrem Atayık

RELATED POSTS