Les Benjamins: Tie Dye 2.0

FashionJuly 2, 2020
Les Benjamins: Tie Dye 2.0

Les Benjamins geride bıraktığımız, en azından bırakmaya çalıştığımız bu zorlu dönemin ardından The Bodrum Edition’ın içerisinde yer alan pop-up mağazasıyla mavi ile olan özlemimizi gidermişti, yazın başladığını işaret eden bu gezide tie-dye koleksiyonunun sinyallerini almış, mini bir atölye ile kendi becerilerimizi göstermiştik. Şimdi ise Les Benjamins Yaz 2020 kapsül koleksiyonu Tie Dye 2.0 ile bu yazın vazgeçilmezi olmaya aday parçalarla sizi baş başa bırakma zamanı geldi!

İlk kez geçtiğimiz yaz Tie Dye kapsül koleksiyonuyla bizleri tanıştıran Les Benjamins, marka dinamiklerini ve DNA’sını bu sefer de Tie Dye 2.0 ile tanımlıyor. Yaz ruhunu sonuna kadar yaşatan Les Benjamins çizgileri, yaz stilinin ikonik oyuncusu batik ile kusursuz uyum içerisinde. Markanın DNA’sını yansıtan kimono, şort ve farklı desenlerde T-shirtlerde karşımıza çıkan batik tasarımlar, konforun lüksünü işaret ediyor.

The Bodrum Edition’da ön izlemesini yaptığımız koleksiyon 2 Temmuz itibariyle; Les Benjamins Flagship Nişantaşı mağazası, Les Benjamins Bodrum Edition Pop-Up Store ve web sitesinde satışa sunuluyor.

Renkli bir yaz geçirmeniz dileğiyle!

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS