Les Benjamins, sokak kültürünü spor giyime yansıttığı ilk Activewear koleksiyonunu tanıtıyor. Ev ve spor giyiminde, egzersiz, yoga yaparken, evde günlük rutinde konfor ve stilin anahtarını sunuyor.

Özel yumuşak pamuklu kumaştan üretilen tayt, şort, t-shirt, spor sutyeni ve sweatshirt tasarımlarında gri, siyah, bej ve taupe renkleriyle ön plana çıkıyor. Az sayıda özel üretilen Les Benjamins spor çantası da kullanışlı tasarımı ile dikkat çekiyor.

Stil sahibi insanların konfora ihtiyaç duydukları zamanlarda bile aynalarla arkadaş kalabilmeleri gayesiyle sunulan koleksiyon, spor kıyafetlerine yeni bir soluk getiriyor. Alışılmadık renk paleti ve eşsiz tasarımlarıyla sokaklardan aldığı ilhamı evlerimize ve spor salonlarımıza taşıyor. Şıklığından ödün vermeden aktif hayat tarzının devamlılığını sağlamak isteyen veya evinin konforunda hareketi kısıtlamayan özel kumaşlarla üretilmiş tasarımlarla vakit geçirmek isteyenler için birebir olan bu koleksiyon sahip olduğu yenilikçi yaklaşım ile sizleri de albeni dolu bir dünyaya davet ediyor.