Lancôme için 2012 yılında yaratılan La Vie Est Belle kokusu, üç yıllık bir çalışma ve yaklaşık 5000 versiyon sonra günümüzde ikonikleşen son halini almış. Kokunun 10.Yıl kutlaması kapsamında Lancôme ve lokal marka elçisi Hazal Kaya, ‘Boğaz’ın prensesi’ Halas 71 isimli teknede, moda ve güzellik dünyasının önde gelen isimlerinin de katılımıyla keyifli bir kutlamaya ev sahipliği yaptı. 

Türkçe’de ‘hayat güzeldir’ anlamına gelen La Vie Est Belle; mutluluğun dışa vurumu olarak tanımlanan kompozisyonu ve kalıcı çiçeksi kokulardan oluşan içeriği ile baharın tüm mutluluğunu üzerinizde taşımanızı sağlar nitelikte. Notaları iris, paçuli, Tonka fasulyesi, yasemin, portakal çiçeği, vanilya, pralin, armut, frenk üzümü ve manolyadan oluşan bu etkileyici koku, Lancôme kadınını mutluluğa giden yolu bulmaya davet ediyor. 

La Vie Ese Belle’in 10.yılı kutlaması için davetlilerle boğaz turuna çıkan Hazal Kaya, “Lancôme’un mutluluktan ilham alan parfümü La Vie Est Belle için unutulmaz bir gece yaşıyoruz. Tüm sevdiklerim ve Lancôme dostları ile bu gece beraber olmaktan çok mutluyum.” sözlerini paylaşıyor. L’Oréal Luxe Divizyonu Genel Müdürü Ufuk Batur ise “2022 yılı itibariyle Lancôme felsefesini sembolize eden bir marka elçimiz var artık, kendisi ilk Türk Lancôme marka elçisi olarak bizi hem Türkiye’de hem tüm dünyada temsil ediyor. Çok sevgili elçimiz ve dostumuz Hazal Kaya’ya bizimle olduğu ve bu felsefeyi kendi var oluş amacı ile birleştirip en iyi şekilde anlattığı için teşekkür etmek istiyorum.” sözleriyle Hazal Kaya’nın markaya katkılarından duyduğu mutluluğu belirtiyor.