Sizi Kraliyet Düğününe Hazırlayacak Birkaç Önerimiz Var!

NewsMay 17, 2018
Sizi Kraliyet Düğününe Hazırlayacak Birkaç Önerimiz Var!

Gelinlik seçildi, mekan hazır! Britanya tahtının altıncı sıradan varisi Henry Mountbatten-Windsor ya da bildiğimiz adıyla Prens Harry ve Meghan Markle’ın 19 Mayıs’taki düğününe günler kala, Netflix ile şaşaalı İngiliz kraliyet dünyasına keşfe çıkıyoruz.

The Crown

Prens Harry’nin babaannesi Kraliçe II. Elizabeth’in hükümdarlığındaki siyasi rekabetler, aşk ve 20.yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar dizisini konu alıyor. Kraliçe II. Elizabeth’in hayatını anlatan bu yapım son yılların çok konuşulan dizilerinden.

The Windsors

“Biraz da gülelim” diyenler için İngiliz kraliyet ailesinin insanların gözü önünde yaşadığı güçlükler ve sıkıntıların abartılı bir komedi dizisi olarak karşımızda.

The Royal House of Windsor

 Yeni gün ışığına çıkan bilgilere dayanan bir belgesel dizisi. Britanya kraliyet ailesinin 100 yılda verdiği mücadeleleri mercek altına alıyor.

Kraliyet

 Belgeselde, işin iç yüzünü bilenlerle yapılan söyleşiler ile Britanya kraliyeti ve onun İngilizlerin yaşamındaki rolü inceleniyor.

Prenses Diana’nın Kayıp Sırları

 Prenses Diana’nın hayatına samimi bir bakış sunan belgesel, arşiv görüntüleri ve kişisel kayıtları içeriyor.

Suits

Meghan Markle’nin oyunculuğunu görmek isteyenler için ideal bir seçenek. Başarılı bir avukat ile diploması olmayan ama zehir gibi bir gencin ele ele vermesini anlatan dizide Meghan Markle, Rachel Zone karakterine hayat veriyor.

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS