Xavier Tera’nın yönetmenliğinde izleyicileri Tokyo’ya götüren ve Yakuza gangster filmlerine atıfta bulunan bu kısa film, yarattığı gerilim havasının Kaytranada’ya has yumuşak ritimlerle buluşmasıyla bizleri hem görsel hem de işitsel eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.

Yazın sonlanmasından önce Kaytranada Lucky Daye ile “ Look Easy” adlı yeni bir single için bir araya gelmişti. Dans pistleri için ideal olan bu parça günümüz şartlarından dolayı kendine barınacak alternatif pistler aradığından eşlik ettiği 5 dakikalık bir kısa filmle karşımızda.

Başrolünde sanatçı ve aktrisi Tokyo underground sahnesinin ironik isimlerdin Luli Shioi’ye yer veren heyecan verici kısa film Tokyo’da geçiyor.

Klip, bir kaçırma sırasında ana karakterin bilinçsiz bir durumda olmasıyla başlıyor, ancak onu yakalayanları geldikten kısa bir süre sonra öldürmeye başlıyor. Suç örgütünden adamlar çılgınca, Shio’nin öldürdüğü suçluların yoldaşı, görünüşe göre başarısız planın arkasında olan Kaytranada ve Lucky Daye’e ulaşmaya çalışıyorlar. Klip, Shioi’nin söz konusu uşağa yandaşlarıyla aynı kaderi yaşatmasıyla da bitiyor.

Luli Shioi’nin korkusuz ve kendinden emin mizacının yakın planlarla ele alınması ve belirsizlikle dolu gerilim yaratan uzun saniyeler ile bu kısa film bir aksiyon filmi harikasına dönüşüyor. Siz de kendi gözlerinizle tanıklık etmek isterseniz “Look Easy”’nin yeni klibini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.