Hogan Spring Summer 2024

FashionSeptember 25, 2023
Hogan Spring Summer 2024

Milano Moda Haftası kapsamında modern bir mimari ortamında sunulan Hogan SS 2024 koleksiyonu, markanın mirasını ve güncel hikayesini güçlü bir şekilde birleştiriyor. Yeni koleksiyonunda geçmiş ve günümüz için yeni bir bakış açısı sunan Hogan, aynı zamanda tanıdık ve yenilikçi öğeleri bir araya getirerek markanın ve tasarım kodlarının daha da yayılmasına imkan tanıyor. 

Yeni Hogan koleksiyonu, markanın ironik özelliklerini ve özgün estetiğini vurgularken, kaliteyi inovasyonla buluşturuyor. Marka, koleksiyondaki tüm ürünlerde zengin materyaller, keskin detaylar ve sade tasarımlar aracılığıyla gücü ve feminenliği de bir araya getiriyor. Günümüz jenerasyonu için zahmetsiz şıklığı yansıtan bir gardırop vaat eden marka, yakaladığı genç enerjiyi zamansız şıklıkla birleştiriyor. Markanın imza ürünlerinden Hogan H-Stripes sneakerlar koleksiyonda özel bir şekilde kendine yer buluyor. Pastel renkli detaylarla süslenmiş platformlar kontrast H imzasına sahip olan ayakkabılar, büyük beden erkek ceketleriyle ve bomber ceketlerle kombinlenirken, vücuda rahatça uyum sağlayan takım pantolonlar ve şortlarla tamamlanıyor. 

Koleksiyonun genelindeki yenilikçi tasarım dilini çantalarda da devam ettiren Hogan, toprak ve parlak pastel tonlarla işlenmiş ve akıcı deri ipliklerle zenginleştirilmiş H-Bag’in yanı sıra, geniş deri çantalar ve mini çapraz vücut çantalarıyla rahat ve boho-şık bir görünümle vazgeçilmez bir bileşen sunuyor. 

Author: Yiğitcan Genç

RELATED POSTS