Hogan – A blend of imperiality, thrilling renewal and dedication to the house

FashionFebruary 22, 2024
Hogan – A blend of imperiality, thrilling renewal and dedication to the house

Hogan Sonbahar/Kış 2024-25 sezonu, markaya yeni ve heyecan verici bir sayfa açarak, modern bir yaşam tarzı markasına dönüşmesine işaret ediyor.

İkonik sneakerlar sahnenin merkezinde. Her zamankinden daha çeşitli, daha şık ve yenilenmiş bir şekilde bizi karşılıyor. Artık Hogan, yeni ve yükseltilmiş bir tavır takınırken çantalarıyla da bunu destekler nitelikte.

Karakterle dolu stiller, şehrin asi tavrını lüks bir bakış açısından yüksek kaliteli kumaşlar ve deriler ile bizimle buluşuyor. Bu yeni dönem, Milan’ın genç enerjisini markanın kalbine alarak her şeyin başladığı yere bizi doğrudan taşıyor. Moda endüstrisindeki uzmanlığını ve otoritesini sergiler bir şekilde.

Hogan sofistike bir ifadenin, tarih ve anılar ile harmanlanıyla kendini tamamen yeniden tanımlıyor. Bu harmanın sonucu ise hafif ve heyecan verici bir gelecek!

Bugünün anlatısı ise, Milano’nun kültürel yeşermesini dinamizm ve çaba sarf etmeksizin yansıtıyor. Hogan, Milano şehrini ve insanlarının otoritesini gururla kutluyor. Yeni “adres” logosu koleksiyon boyunca sneakerları ve kıyafetleri donatarak mekan, zaman ve önemlisi aidiyet duygusuyla donatıyor.

Author: TUNGA YANKI TAN

RELATED POSTS