Diego Della Valle tarafından yaratılan ve sportif/şık görünümleriyle Hogan moda evi, ilkbahar/yaz’23 koleksiyonunu ikonik stllere yeni bir yorum getirerek moda dünyasına sundu. Geleceğe yönelik sürdürülebilir bir yolculuk amacıyla tasarımlar geliştiren marka, sunduğu içeriklerle nesilleri birleştiren bir nitelikte.

New York’a yaptığı bir gezi sırasında insanların koşuşturmacasından ilham alan Hogan moda evi, hem rahat hem de şık modeller yaratma fikriyle yola çıkmış bir marka. Sportif stilin sadece ‘spor esnasında’ kullanılması klişesini yıkan ve bunun aksine etkileyici tasarımlar ortaya marka, bu ideolojiyi koleksiyona yeni eklediği aksesuarlar ve deri ürünlerle zenginleştiriyor ve nesiller arası bir koleksiyon sunuyor. “Zamanı kendi mirasına sahip çıkarak yansıtma” fikriyle nesiller arası tasarımlara imza atarak bambaşka bir bakış açısı sunuyor.

Markanın imza tasarımlarının modernize edilmiş hallerini daha genç ve dinamik bir yaklaşımla görmek mümkün. Hogan’ın mirası ile yeniden doğuş temasını benimseyerek “H630” BASKETBALL ayakkabılarından ilham alarak tasarlanan kısa ve uzun bilekli ayakkabılar, markanın felsefesini yansıtıyor. Bununla birlikte “Hogan H-Bag”, yeni doku ve malzemelerle ve natürel tonlardan canlı tonlara uzanan renk skalasıyla koleksiyonun cesur karakterini temsil eden bir nitelikte. Taş yıkamayla yıpratılmış denimler, natürel renklerle bezenmiş jelly logolar, canlı tonlar ve eğlenceli çiçek desenleri sunan koleksiyon, zamansız kıyafetler kodunu somutlaştırıyor.