Find Your Game of Thrones® Character Match with Spotify

NewsApril 24, 2016
Find Your Game of Thrones® Character Match with Spotify

Emmy ödüllü HBO dizisi Game of Thrones’un 24 Nisan’da başlayan altıncı sezon heyecanına, 30 milyonun üzerinde içeriğe erişim sağlayan, ödüllü dijital müzik hizmet platformu Spotify eşlik ediyor! Spotify, Game of Thrones’un yeni sezonunu kutlamak için, dizinin tutkunlarına müzik tercihlerine göre en çok hangi karaktere yakın olduklarını bulma fırsatı sunuyor.

Daenerys Targaryen misiniz yoksa Arya Stark mı? Demir Taht için savaşırken müzik listenizi Jon Snow mu dinlerdi yoksa Cersei Lannister mi? Spotify işte tüm bu soruların yanıtını veriyor.

HBO ve Game of Thrones’un müzik danışmanı Evyen J. Klean’la işbirliği yapan Spotify, dizinin en bilinen karakterlerinden bazıları için müzik profili hazırladı. Spotify kullanıcılarının kendi müzik zevklerini bu profillere göre eşleştiren Spotify bu şekilde kimin hangi Game of Thrones karakterine yakın olduğunu çıkarıyor.

Siz de bu heyecana ortak olmak için Game of Thrones eşinizi bulduktan sonra karakterinizi Facebook, Google +, Twitter ve Tumblr hesaplarınızdan üzerinden tüm dünya ile paylaşabilirsiniz!

Author: Tutku Çetinkaya

RELATED POSTS