Messika for Beyoncé

NewsApril 27, 2020
Messika for Beyoncé

Şubat 2020’de gerçekleşen ve yılın en büyük etkinliklerinden biri olan Super Bowl’da Beyoncé her zamanki gibi ışıldıyordu. Fakat o gün ışıldamasının başka bir sebebi kendisi için özel olarak tasarlanan Messika Paris kolyesiydi. Valerie Messika tarafından tasarlanan ‘Diamond Equalizer: Choker’ Beyoncé’nin stilini ve Maison Messika’nın DNA’sını en güzel şekilde yansıtıyor.

Mücevher tasarımı ilhamını müzikten alıyor. Müzikal bir titreşimin kayıt stüdyolarının monitörlerindeki ekolayzır görüntüsünden yola çıkılan tasarım, 17 karat pırlanta değerinde ve Beyoncé’nin boynu ile kusursuz bir uyum halinde. Yuvarlak ve baget formunda pırlantalar kullanılarak tasarlanan bu kolye, Beyoncé’nin spor şık yeşil takımı ve gözlükleriyle birlikte öne çıkmasını sağlıyor.

Bu tasarımın ardından aklımıza Messika’nın Diamond Equalizer koleksiyonundaki küpeler geliyor. Super Bowl’un ardından 25 Şubat gecesi düzenlenen GRAMMY Salute ve Pre-GRAMMY Galasında Beyoncé bu sefer de küpeleri ile parlıyordu. Bize göre Beyoncé, Messika tasarımlarını her zamanki gibi en büyüleyici haliyle taşımış!

Author: İrem Atayık

RELATED POSTS