Chanel, Mayıs ayında Monaco’da görücüye çıkardığı Cruise 2022/23 koleksiyonun bir replikası için, gün batımından hemen önce Miami Beach’de kumlu ahşap iskeleyi bir podyuma çevirdi. 

Açılış bu sene Cannes’da tam bir Chanel kadını olan, marka elçisi Kristen Stewart’ın üzerinde gördüğümüz kıpkırmızı tüvit F1 esintili tulum ile yapıldı. 14 yıl sonra tekrardan Miami’de yapılan şovda, kadınsı etekli takımlar, kalın sneakerlar ile eşleştirilmişti.  Şovun gerçekleştiği Faena’nın imzası olan kırmızı-beyaz kabanaları uygun bir fon oluşturdu. Rahat bir sahil ortamındaki şezlonglarda markanın dostları, Pharrell Williams mavi beyaz baskılı bir takım ile, Pre-Spring 2023 koleksiyonundan bebe mavisi mini etekli takımı ile Lily Rose Depp ve oversize monogramlı bir polo yaka tişört ile Marion Cotillard da oturuyordu. Ama akşamın en büyük olayı şüphesiz, efsanevi disko grubu CHIC’in konseriydi. 

Moda dehası Karl Lagerfeld’in ölümünden beri, kreatif direktörülüğünü üstlenen Virginie Viard, ışıltılı, spor ve sahil kombinleri ile dolu bir koleksiyona imza attı. Monaco ve Miami bağlantısının ana noktası olan Formula 1 yarışlarını da ekose ve tüvit takımlar ile sağlamayı başardı.