Breitling’den dijital lansman

NewsApril 17, 2020
Breitling’den dijital lansman

Dijital dünya en verimli dönemini yaşarken, markalar da her geçen gün buna daha fazla adapte oluyor. Yeni ürünlerini heyecanla tanıtmayı bekleyen Breitling de dijital trendlere ayak uydurarak yakın zamanda dijital bir lansman düzenledi.

16 Nisan Perşembe günü webcast üzerinden gerçekleşen ürün tanıtımı, markanın ilk dijital lansman deneyimi oldu. Lansmana içinde bulunduğumuz güncel durum hakkında konuşarak başlayan Breitling CEO’su Georges Kern, Breitling meraklılarıyla yüz yüze buluşmayı heyecanla beklediklerini belirterek, pozitif mesajlarını izleyici ile paylaştı. Saatseverlerle iletişim halinde kalabilmek ve bizleri yeni ürünlerle tanıştırmak adına düzenlenen lansmanda “Air”, “Land” ve “Sea” konseptlerinden yola çıkarak tasarlanan yeni kapsül koleksiyonu inceleme fırsatını elde ediyoruz.

Dijital dünyada etkin bir şekilde var olan Breitling; YouTube, Instagram ve web sitesi aracılığıyla sık sık paylaşımlarda bulunuyor. Breitling’in marka ilhamına ve motivasyonuna tanık olmak adına sizleri webcast’le baş başa bırakıyoruz!

Author: İrem Atayık

RELATED POSTS