BLUMARINE FW24 – LOVE IS IN THE AIR 

FashionFebruary 25, 2024
BLUMARINE FW24 – LOVE IS IN THE AIR 

Lovecore, heartcore, crushcore veya cupidcore, romantizm ve sevginin görsel yönlerinin takdir edilmesi veya birleştirilmesi. Kalpleri, çikolataları, pembeleri, kırmızıları, kirazları ve çiçekleri düşünün… BLUMARINE 

Blumarine dünyasında Chiapponi, markanın özünü korumak için rahat bir yaklaşım benimsiyor. Koleksiyon, yumuşak renk tonları, narin kumaşlar ve zarif silüetler kullanarak kendine özgü romantik ve feminen estetiğini yansıtmaya devam ediyor. Bunun en iyi örneği, kabarık bir top yaka ile tamamlanan ve seçkin çiçek desenleriyle süslenen rahat bir örgüden hazırlanmış uyumlu bir pembe takımdır.

Bununla birlikte, yeni kreatif direktörün rehberliğinde, markanın Y2K’dan ilham alan modası daha gösterişli kesimlerle rafine bir ritimle karşılaşıyor. Bu, çita desenli taytlar ve deniz mavisi ayakkabılarla eşleştirilmiş tüylü, uzun kollu sarı bir tüp elbisede, beyaz 3 boyutlu çiçekli bir elbisede veya ışıltılı mavi bir tulumda görülebilir. Koleksiyon boyunca tasarımcılar renk, baskı ve dokuların kontrollü bir karışımını sunarak Blumarine’in Y2K çekirdeğini yeni bir bakış açısıyla korkusuzca yeniliyor.

Author: Murat Şentürk

RELATED POSTS