Blooming Loewe

FashionOctober 7, 2022
Blooming Loewe

Jonathan Anderson’ın çiçek açan podyumunda gösterilen Loewe İlkbahar 2023 Ready-to-Wear defilesi, markanın kimyasına dokunur cinstendi. İzleyiciyi ‘sahte bir doğa’ kavramıyla buluşturan koleksiyonun en dikkat çeken parçaları ise antoryum çiçeği ile süslenen kıyafetler ve ayakkabılar oldu. 

Loewe’nin yeni koleksiyonu için ilkbahar ruhunu kıyafetlere taşıyan Jonathan Anderson, Paris Moda Haftası’nı çiçeklerle süsledi (tam anlamıyla). Farklı dokular ve formların bir araya geldiği koleksiyonda akılda kalan pek çok element vardı. Elbiseleri ve ayakkabıları süsleyen antoryum çiçekli tasarımlarından pixelleşmiş kıyafetlere, mini trençkotlardan şişme ayakkabılara yaratıcılığın zirve yaptığı bir çok parça podyumdaydı. 

Anderson’ın yarattığı Loewe tecrübesinde ‘Bones and All’ filminde Timothée Chalamet ile başrolleri paylaşan Taylor Russell podyumdayken, sanat ve eğlence dünyasından da Maude Apatow, Kylie Jenner, müzisyen Dev Hynes ve kostüm tasarımcısı Sandy Powell gibi isimler de izleyici olarak yer aldı.

Author: Yağmur Yıldız

RELATED POSTS