Being a ‘Kim Shui Girl’

FashionSeptember 21, 2022
Being a ‘Kim Shui Girl’

Kim Shui’nin yeni koleksiyonunu tanımlamak için eforsuz, havalı ve dikkat çekici kelimeleri aklımızda ilk canlananlar. Modifiye edilmiş zırhlar ve geleneksel referanslarıyla adeta giyenleri bir savaşçıya dönüştüren koleksiyon, güç ve özgüven üzerine kurulu dünyasında tutkulu ve cesur görünümleri vurguluyor.

Kim Shui için bu sezon, bir “Kim Shui kızı” kim olduğunu anlatmak ve gücünü vurgulamaktan ibaret. Bu kız kendinden emin, güçlü ve oldukça seksi. Tasarımcının bu koleksiyonu, Kim Shui kızının gücünü somutlaştırıyor ve tasarımları giyenlerin içindeki savaşçıyı ortaya çıkarıyor. Kendine özgü Çin ipek baskıları, pırlanta detayları ve yeni silikon kalıplı korsajları koleksiyonun öne çıkanlarından olurken, futbol teçhizatlarından ve zırhlardan ilham alan görünümlerle Shui’nin yeni vizyonu gözler önüne seriliyor. Seksi ve vücudu belirginleştiren parçalarıyla tanınan marka, yeni sezonda bu özellikleri daha belirgin ve incelikli olarak sergiliyor. New York merkezli Martine Ali’nin gümüş ve parlak renkli mücevherleriyle tamamlanan görünümler, cesur tavırları belirginleştiren bir nitelikte. Martine Ali’nin yanı sıra 10 Piece Nails ile de bir iş birliği yapan Shui, her bir tasarıma özel olarak düşünülmüş olan tırnak tasarımlarıyla da podyuma yeni bir soluk getiriyor.

Kim Shui, kendi mirasını da koleksiyona entegre ederek, ilhamını “Çin’in dört eski güzelliğinin efsanevi hikayelerinden” bulduğunu ve tasarımların efsanevi bir boyutu olduğunu paylaşıyor.

Author: Pelin Kalkan

RELATED POSTS