Alright, Butler, Let’s Go!

NewsAugust 9, 2023
Alright, Butler, Let’s Go!

Elvis’ten Dune’a, sayısız unutulmaz yapımda adını altın harflerle yazdıran Austin Butler, artık YSL Beauty’nin küresel marka elçisi olarak seçilerek Saint Laurent mirasının parçası haline geliyor.

Geçtiğimiz günlerde YSL Beauty, Butler’ın gölgelerini ve siluetlerini gösteren ve yarı-şifreli videolar serisiyle Instagram üzerinden ipucu vermişti. Sonrasında yapılan duyuruyla birlikte çağdaş bir maskülenlik vizyonu olan YSL’in yeni parfümü MYSLF’in global elçisi olarak Austin Butler olduğu açıklandı. 

YSL Beauty Uluslararası Genel Müdürü Stephan Bezy, “Yeni maskülenlik anlayışını YSL Beauty’nin vizyonuyla en iyi şekilde temsil edecek birini ararken, bizim için Austin Butler’dan daha iyi bir seçenek olamazdı” diyerek duyuruları hakkında açıklama yaptı. Austin Butler, sadece bir sanatçı olarak değil, aynı zamanda stili ve duruşuyla YSL’in değerlerine tam anlamıyla uyum sağlıyor.

Quentin Tarantino’dan Jim Jarmusch gibi ünlü yönetmenlerin gözdesi olan Austin Butler’ın yer alacağı kampanya filmi 22 Ağustos’ta yayınlanırken; Altın Palmiye ödüllü Julia Ducournau yönetmen koltuğunda karşımıza çıkıyor. Kendi jenerasyonlarının en önemli temsilcilerini bir araya getiren bu film, lüksün ve güzelliğin görsel kodlarını maskülenliğin özgüven, incelik ve zarafetle harmanlayarak öne çıkaracak. 

Author: Ceydanur Demir

RELATED POSTS