Tone Up

UnframedJanuary 19, 2023
Tone Up

Değişim, güç ve cesaret. Vücudunuzun ve ruhunuzun en çok ihtiyacı olan bu üç kelime, iki farklı ruhun bir araya gelmesiyle sihirli bir dönüşümün öyküsünü anlatıyor. 

Nike ve Kısmet by Milka, hayatımızın bir parçası haline gelen fitness ve sokak stilinden esinlenerek vücudunda kalıcı bir ize dönüştürüyor. Bu dönüşüm, bir kez daha ilham veren hareketli, enerji dolu öykülerin odağı oluyor.

Nike’ın ilham veren hikayeleri ile Kısmet by Milka’nın vizyonunun ortak bir yolda buluştuğunu belirten kurucu ve kreatif direktör Milka Karağaçlı, hayatın tam da içinde olan fitness’ın aktif bir hayata ait olduğunu işaret ediyor. Fitness’ın dinamik ruhu, Nike’ın ikonik swoosh logosunun olduğu broş, pin, küpe ve kolyelerle Kısmet by Milka’nın modern ve dikkat çekici tasarımlarına dönüşüyor. Milka için koleksiyonun ana ilham kaynağıysa sınırların ancak kişi tarafından belirlenebiliyor olup tamamen anı yaşayabilmesi, dönüşebilmesi.

Miro wears pants by Les Benjamins, a necklace and bracelet by Kısmet by Milka, a bodysuit by Can Encin, sunglasses by Dolce & Gabbana, shoes and boxer by Nike.

Sporun bir parçası olan özveri, zafer, coşku ve hayal kırıklığından motivasyon alan Nike ve Kısmet by Milka, sosyal yönünün ağır bastığı bir projenin ışığındaki tasarlanan her cinsiyete uygun aksesuarların odağında oyuncu Miro Gerede Erkaya ve Ayşe Akbulut var.

Ayşe wears a sports bra by Nike, shorts by ILA the Brand, necklace and body chain by Kısmet by Milka for Nike, shoes and socks by Nike.

Bir fitness idmanının her gün değişen rutini gibi anı ve dönüşümü kutlayan aksesuarların farklı kullanımlarla renklendirmekse sınırlarını ancak senin belirlediğin bir dönüşümü kucaklıyor. Çünkü hayat dönüşümün ta kendisi.

Miro wears a necklace Kısmet by Milka for Nike, knit sweater by Shopi go, boxer, shorts and shoes by Nike, glasses by Holbrook

Performed by Miro Gerede Erkaya, Ayşe Akbulut

Creative Direction by Duygu Bengi

Photography by Zeynep Özkanca

Filmed by Korcan Söylemez

Fashion by Burak Sanuk

Head of Production Zeynep Aldemir

Art Direction by Ecem Tungaz

Content Editor Yağmur Yıldız

Hair by Mustafa Akgül

MUA Aslı Bilge

Fashion Team Murat Kıvık, Samiye Seda Korkmaz

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS