This Is A Cannibal Love Story: Bones and All

Arts & CultureAugust 11, 2022
This Is A Cannibal Love Story: Bones and All

23 Kasım’da vizyona girmesi beklenen Luca Guadagnino imzalı yeni Bones and All filminin ilk fragmanı, bekleyenleriyle buluştu. Filmin başrollerini yönetmenin favori oyuncularından Timothee Chalamet ve Waves melodramasından tanıdığımız Taylor Russel paylaşıyor.

 Guadagnino, Chalamet ile Call Me By Your Name filminde de birlikte çalışmıştı ve film büyük sükse yapmıştı. Film, yönetmen tarafından ilk olarak Ocak ayında duyuruldu ve hatta insanlar yönetmenin bir tür şaka yaptığını zannettiler. Filmin konusunun yamyamlık olması ve yönetmenin daha önce, bir süredir yamyamlık ve cinsel taciz davalarıyla gündemde olan Armie Hammer ile çalışmış olması trajik bir tesadüf tabanı oluşturmuştu. Film, yamyam olan ikilinin yaşadığı gençlik ateşine ve süregelen olaylara odaklanıyor. Tek başına ayakta kalmaya çalışan Maren’ın yolu, kendini, haklarını arayan Lee ile kesişiyor. Ürkütücü geçmişlerinden kaçan ve aşklarını yaşatmak isteyen bu iki genç, adeta bir ringde mücadele veriyor gibi. Fragman, her ne kadar film hakkında çok fazla bilgiye erişebilmemize olanak sağlamasa da çizgisel bir Guadagnino eserinin işaretlerini veriyor.

 Filmin onun için özel bir yerde olduğundan bahseden Guadagnino, verdiği bir röportajda, şu sözleri ekliyor: “Bu film benim için kim olduğumun, nasıl hissettiğimin üstesinden gelebilmem adına bir meditasyon niteliğinde. Özellikle de eğer bu şey, benim kontrol edemediğim bir şey ise.”

 Chalamet ise fragmanın paylaşılmasından dakikalar önce Twitter hesabını “kemik” içerikli tweetlerle süsledi.

Author: Pelin Kalkan

RELATED POSTS