Netflix’ten Beş İspanyolca Dersi

LifestyleNovember 8, 2018
Netflix’ten Beş İspanyolca Dersi

Hiç Netflix’te dizi izlerken İspanyolca öğrenebileceğinizi düşündünüz mü? İspanyolca dizileri Türkçe alt yazı seçeneği ile izleyerek, İspanyolca ile samimiyetinizi biraz daha arttırabilirsiniz. Eğer yeterli düzeydeyseniz, altyazısız seçeneğiyle İspanyolcayı eğlenerek öğrenmeye başlayabilirsiniz. Farklı türlerde dizilerle karşımıza çıkan Netflix’te sizin için seçtiklerimizi derledik.

Elite

Gizem, gerilim, aşk, hangi taraftan bakmak isterseniz Elite size o tarafını sunuyor. Özel bir liseye yeni gelen üç burslu öğrencinin okula gelmesiyle birlikte yaşanan olayları ve tüyler ürperten bir cinayeti konu alıyor.

La Casa De Papel

Madrid’de yer alan İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soymak için 8 suçluyu bir araya getiren Profesör, planlarıyla aklınızı başınızdan alıyor. Nefesinizi tutarak izleyeceğiniz bir dizi daha!

La Casa De Las Flores

Çocukluk yıllarımızda televizyonları kasıp kavuran pembe dizileri hatırlıyor musunuz? Sene 2018, ama hiç bir şey değişmedi. Dışarıdan mükemmel görünen Meksikalı bir aile, servetini çiçek ticareti yaparak kazanır. Ancak aile babasının metresinin ölümüyle her şey karmaşık bir hal alır. Dramdan komediye geçişleri ve sürükleyici hikayesiyle La Casa De Las Flores, birçoğumuzun favori listesinde yerini aldı.

Las Chicas Del Cable

Sizi 1920’li yıllara götürecek, aşk ve entrikalarla dolu Las Chicas Del Cable,  Madrid’de telefon şirketinde operatör olarak çalışan 4 kadının bağımsızlık hikayesini anlatıyor. Kadın hakları üzerinde duran hikayesine bağlanacaksınız.

Club De Cuervos

Varlıklı bir aileden gelen iki kardeş, babalarının ölmesiyle birlikte kendilerine miras kalan Club de Cuervos (futbol takımı) ile mecburi bir rekabete girer. Kadın – erkek ego manyasından aile sırlarına uzanan 3 sezonluk bir hikayeye davetlisiniz.

Author: Maya Bakkaloğlu

RELATED POSTS