Sex & City filminin tekrardan canlanmasından Prada gömleklere doğru bir serüven… Jeff Golblum’un tüm ikonik anlarına hayran kalıyoruz. Bir sene içerisinde nerdeyse tüm erkeklerin bir hayal kırıklığı olduğu bir zamanda karşımıza Jeff Goldblum çıkıyor. Prada kıyafetleri ve arka planda jazz müziği çalarken oyuncuyu biraz daha tanıyoruz…

Jeff Goldblum 2019 yılından geriye kalan değerli isimlerinden biri. Oyuncu ki bu dünyadaki herkesten daha fazla Prada gömleğe sahip olabilir. Hiç görülmemiş tasarımları kendi instagramında sergiliyor. Wes Anderson’ın filmi Isle of Dogs’un tanıtımından tutun verdiği jazz konserlerine kadar tarzını en yükseğe çıkarabiliyor. Isabel Marant zebra printed gömleklerden o zamanlar Raf Simmons’ın tasarımında olan Calvin Klein’a ve dahası psychedelic Tom Ford takımına kadar gözler önünde adeta bir moda şöleni veriyor… Ah ve dahası bu sene kendi markasını kurdu. ‘All hail the king’.

Kimse ama kimse Jeff Goldblum gibi Prada giyemez. Geçtiğimiz sene markanın imza printlerinden oluşan hırkalar, ceketler, polo shirtlerin ile görülen oyuncu renkli karakterini kesinlikle tarzına da yansıtabiliyor.

Jeff Goldblum tüm dünyayı etkilemeye devam edecek…