Mackenzie – Childs Beymen Home’da

DesignFebruary 13, 2014
Mackenzie – Childs Beymen Home’da

New York’ta 1983 yılında evli bir çiftin hayallerini gerçekleştirmesiyle ortaya çıkan MacKenzie – Childs, fark yaratan tasarımlarıyla ilk kez ve sadece Beymen Home’larda satışa sunuluyor. Koleksiyonerlerin yakından takip ettiği marka, ressamlar tarafından boyanan el yapımı mobilya ve aksesuarlarla dekorasyon tutkunlarının gözdesi.

Her yıl koleksiyonuna eklenen 700’ün üzerinde yeni ürünle ruhunu canlı tutan MacKenzie-Childs, country tarzını şehir hayatıyla birleştirerek özgün tasarımları evlere taşıyor. Markanın imzası haline gelen “Courtly Check” deseninin yanı sıra satranç tahtasını anımsatan siyah-beyaz kareli görüntüye sahip desen, fırça darbeleri ile mavi, mor, yeşil ve sarı gibi farklı renkler kullanılarak çeşitlendirilen desenler birbirinden farklı obje ve mobilyadan oluşan ürün yelpazesinin geneline yayılıyor.

Mackenzie – Childs’ın öne çıkan ürünleri arasında el yapımı objeler ve mobilyalar yer alıyor. Halı, perde ve mutfak eşyaları, yemek takımları gibi farklı kategorilerde 2000’e yakın ürün gamıyla hizmet veren markanın el yapımı seramik ürünleri ve mobilyalarından yalnız birer adet üretiliyor.

Author: Duygu Bengi

RELATED POSTS