Christian Louboutin sizi Sonbahar/Kış 2021 Kadın ve Erkek Koleksiyonlarını keşfetmek üzere Loubi Airways ile bir uçuşa davet ediyor.

Hepimizin seyahat etmeyi özlediği bugünlerde Christian Louboutin yaratıcılığını konuşturarak yeni koleksiyonunu bir uçağın içine taşıyor. Bizler, havaalanı konseptini en son bir Chanel defilesinde geride bırakmışken Louboutin’in yeni koleksiyonunu dijital olarak bir uçağın içinde izleme fırsatı buluyoruz; gerçekleşen uçuşta izleyici, markanın yeni tasarımlarını interaktif bir şekilde keşfedebiliyor.

Bu sanal defilede bir Loubi Airways uçağı ile Loubiland’e uçuyoruz; Yolculuğun ilk durağında koleksiyondan parçaları gördüğümüz eğlenceli bir havaalanı klibi ile karşılaşıyoruz. Klip bittikten sonra ise uçağa biniyor ve yeni tasarımları detaylı bir şekilde inceleme fırsatı buluyoruz. Son derece gerçekçi bir şekilde tasarlanmış bu 3D deneyimde uçak tamamen markanın ikonik kırmızısından oluşuyor. Viski bardaklarından, koltuk arkasındaki kartlara kadar hiçbir detayın atlanmadığı bu yolculukta markanın yolcuları için hazırladığı Spotify playlisti de size eşlik ediyor.

Yeni koleksiyonunu bir keşif oyunu düzeyine taşıyan Louboutin, dinamik ve canlı renkleri ile pandeminin bizde yarattığı boğucu etkiyi silip süpürürken tasarımlarında konforlu detaylarıyla da dikkat çekiyor. Yolculuk boyunca bavulların ve dergilerin içinden çıkan koleksiyona ait parçalar; rahat sneakerlardan cesur çantalara geniş bir skaladan oluşuyor. İzleyiciyi şovun içine katarak gerçek bir deneyim hissi yaşatan bu yolculuk ile beraber Louboutin’in yaratıcılığı uzun süre konuşulacak gibi görünüyor.


Siz de Loubi Airways’den biletinizi almayı unutmayın. İyi uçuşlar!