Julia Fox’u Duymayan Kaldı Mı? 

LifestyleFebruary 23, 2022
Julia Fox’u Duymayan Kaldı Mı? 

Kanye West’le olan kısa soluklu ilişkisi onu tüm dünyaya duyurmaya yeterken “Uncuh Jams” röportajı ve ardından Birkin’li doğum günü partisiyle Julia Fox artık bir scroll yakınımızda. 

Yaptığı bir röportajda “Medya, uçakta ağlayan üzgün yalnız bir kadının resmini çizmeyi çok isterdi ama bu doğru değil” diyerek 1997’den beri ağlamadığını belirten Julia Fox; koyu ve iddialı göz makyajı, özellikle Kanye West gibi ünlü isimlerle anılması ve TikTok’ta viral olan “Uncuh Jams” gafıyla dünya çapında tanınsa da kendisi, “ilham perisi” olmakla meşgul olduğu için Kanye için ağlamıyor. Ocak ayı defilerlerle geçerken çift, şovlara gerek kıyafetleri gerekse magazindeki yerleriyle gündem olmuştu. Madonna’nın yaklaşmakta olan biyografisinde başrol oynayacağı söylenen oyuncu, Kenzo kreatif direktörü Nigo’nun Paris’teki ilk şovunda rapçi sevgilisiyle el ele görüntülenmiş daha sonra özel bir Schiaparelli kot kıyafetliyle poz vermişti. Peki, sosyal medya neden İtalyan-Amerikan oyuncu karşısında bu kadar vahşileşti? Randevu sonrası New York’taki bir tiyatrodan, üstte görünür bir tanga ile düşük askılı pantolonla çıkarak ya da Ye ile mükemmel bir uyum yakalayarak tüm gözleri üzerinde tutmayı biliyor. Ya da belki de daha basit bir ifadeyle, ana karakter enerjisi veriyor.  

Kanye ile kısa bir ilişki Google aramalarını yüzde 100 artırsa da Julia Fox, Kanye’nin doğum günü için ona Birkin hediye etmesinden çok önce ünlüler dünyasının bir parçasıydı. Adam Sandler’ın Uncut Gems filminde rol aldı ve Diesel, Coach, Vogue, Paper Magazine ve The Face için kamera karşısına geçti. Ama doğruyu söylemek gerekirse jübilesini Kim Kardashian’dan boşanan Kanye West ile olan ilişkisinden yaptı. Sevin ya da sevmeyin, antipatik bulun ya da bulmayın Kanye West ve Julia Fox çifti yıllardır hasret kaldığımız Hollywood çiftlerini anımsatıyor. 2000’lerin başında Jennifer Lopez ve Ben Affleck ile başlayan Bennifer, 2005’te Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftiyle Brangelina ve 2013’te Kimye geldi. Onlar kadar sempati kazanmadıkları doğru ancak fiziksel olarak birbirleriyle mükemmel bir uyum içinde oldukları yadsınamaz. 

Julia ayrılıktan sonra kariyerinde her zamankinden daha fazla ilerledi. Geçtiğimiz bir haftada Juergen Teller çekimi ve LaQuan Smith 2022-23 Sonbahar/Kış koleksiyon defilesinde boy göstermesiyle adeta ayrılığın yasını tutmadığını gösterdi. Açılışını yaptığı tasarım, Princess Diana’ya atıfta bulunularak intikam elbisesi olarak adlandırıldı. 2022’nin şu anlık kazanan ismi Julia Fox oyunculuk kariyerinde neler yapacak henüz belli değil ancak ilk filmi olan Adam Sandler filmi Uncut Gems’te oyunculuğu genel olarak takdir edilmişti. Hiç şüphesiz ilerleyen günlerde popülerliği sayesinde yeni projelerde adını duymaya başlayacağız. 

https://www.instagram.com/p/CaAxJk_FAID/

Birkin’li doğum gününden sonra kimine aşırı ve abartılı gelse de şöhrete aç olduğunu ima edenlere uzun zaman önce Kim Kardashian için de aynı şeyin söylediğini hatırlatalım. Kardashian kadar uzun soluklu olup bir imparatorluk inşa edebilir mi bilemeyiz ama en azından hatrı sayılır bir süre için popüler kültüre adını kazıdı. 

Author: Sıla Sağlam

RELATED POSTS