27 Mart’ta 11 şarkıdan oluşan yeni albümü “Future Nostalgia”yı yayınlayan Dua Lipa, birçok sanatçının aksine bu zor günlerin motivasyonunu düşürmesine izin vermiyor. Nisan ayında çıkması beklenen albüm bir hafta önce internete sızdırılınca, Dua Lipa mükemmel anı beklemektense albümü erken yayınlama kararı aldı. Hayranlarına bu kararını Instagram üzerinden yaptığı canlı yayınla gözyaşları içinde duyuran Lipa, şu anda aldığı geri dönüşlerden oldukça mutlu.


Lipa’nın önceden yayınladığı “Don’t Start Now”, “Physical” ve “Future Nostalgia” şarkıları da yeni albümde yer alıyor. Ayrıca “Break My Heart” şarkısına çektiği klip şimdiden 20 milyon izleme aldı bile. Albümü böyle bir zamanda yayınlayarak doğru bir karar verdiğine inanan Dua Lipa, herkesin bu süreçte müzik ve neşeye ihtiyaç duyduğunun altını çiziyor.

Evde spor yaparken, yemek pişirirken, yeni bir şeyler üretirken ve hatta evinizi temizlerken size eşlik edebilecek ve kafanızı dağıtabilecek çok enerjik bir albüm “Future Nostalgia”. Spotify listenize bu albümden bolca şarkı ekleneceğini garanti ediyoruz!