Değişim Akaretler No: +1 Evinde Başladı

LifestyleOctober 9, 2020
Değişim Akaretler No: +1 Evinde Başladı

Hayattan aldığımız keyfi paylaşmak ve ilham alarak değişmek isteriz. İçtiğimiz biranın son yudumunu mutlu bir şekilde hatırlamak da… Dünya yenilenirken 50 yıllık bira formülleri de değişti ve +1 dinlenme tekniğiyle “artı bir” keyif mottosu içine katıldı. +1 dünyası ise 12 gün Akaretler No:+1’de her gün farklı kitlelerle buluştu.

Yarım asırlık bir üretim sürecinin tamamen değişmesiyle başlıyor hikâye… İdealist bir yaklaşımla bira reçeteleri tamamen değişiyor, elimizde tutuğumuz biralar +1 daha dinlenmiş, lezzetli ve rahat içimli bir hale geliyor. Üretim aşamasından ambalajına kadar neredeyse her kademesi artık bildiğimiz o bira tadından çok daha lezzetli!

Tat, şişe tasarımı ve etiket dışında “Birlikte Güzel” mottosu da “+1” oldu. Sanata, spora, keyfe artı bir olarak hayattan alınan tadı kolektif bir şekilde arttırma zamanları… Aynı masanın etrafında buluşan insanların “artı bir” keyifle aynı anın içinde yer alması da demek bu…

+1” dünyasıysa 12 gün boyunca Akaretler No:+1’de farkların birleşimiyle deneyimlendi. “Müziğe, sanata, sinemaya, keyfe, eğlenceye ve lezzete +1” diyenler tek çatı altında buluştu. Her gün farklı bir lezzetin tatlandırdığı gecelerde ev sahipleri farkların buluştuğu, kahkahanın iç içe geçtiği anlar yarattı.

Akaretler No: +1’in ev sahipleri Melikşah Altuntaş, Muhsin Akgün & Kerem Ayan, Serdar Ormancı, Alican Ayyıldız, Yekta Kopan, Barış Akpolat ve Görgün Taner kahkahanın dansı ahenkle birleştiği müziklere ses olmak için DJ kabinine de geçti. Evdeki Saat, Anıl Piyancı, Karya Çandar ve Emir Can İğrek ise canlı performanslarıyla müziğe +1 anlar yaşattı. Akaretler No:+1 kapısından içeri girildiği an sanatın birleştirici bir gücü olduğuna bir kez daha şahit olundu.

Soframızdaki yemeği, bir sinema ya da konser biletini, kahkahamızı “artı bir”le paylaşınca daha güzel olduğunu anladığımız bir dönemdeyiz. Yıllarca bir film festivalinde, bir tiyatro salonunda, bir konserde göz göze geldiğimiz zamanlarda bize “Birlikte ne güzeliz!” dedirten her anımızı daha da çoğaltmak için de artık +1 dünyasına dahil olundu. Altın sarısı ve bol köpüklü anlara, “artı bir” ekleyin… 

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS