Dear Wes Anderson

LifestyleOctober 4, 2016
Dear Wes Anderson

Sevgili Bay Anderson,

Ah Wes… Sana olan hayranlığımızın derinliğini anlatacak kelimeleri bulamıyoruz. Değerli olduğu kadar hiç rastlanmayan hayal gücün kadar yeteneğin de bizi büyülüyor.

Kendimi seni neden bu kadar sevdiğimizin listesini çıkartırken bulmadan önce bir konuya değinmek isterim: dünyada bizi mutlu edecek herhangi bir durum varsa, onu kutlamak bizim için bir zevk. Ve senin işlerin bizi soluk pembenin en sevdiğimiz renk, sarkastik yaklaşımın bir numaralı seçimimiz ve ilham kaynağımızın film karelerin olduğu paralel bir dünyaya götürüyor.

Biz senin halkla ilişkilerinden mesul değiliz, yapan birine de ihtiyacın olduğunu düşünmüyoruz; bu yüzden de ekibinden röportaj vermediğini öğrendiğimizde kalp kırıklığımızı çabuk atlattık. Yine de şimdi ve ileride sana sormak istediğimiz sorular hep olacak: Nasıl bu kadar düşsel setlerde oyuncuların bu kadar gerçekçi performanslar sergileyebiliyorlar? En sevdiğin film karakteri hangisi oldu? Bizle takılmak istemez miydin? Ucu bucağı olmayan bir liste bu… O yüzden olur da röportaj vermek istersen, e-mailimize cevap vermen yeterli.

 

Daha önce “Hiçbirimizin normal bir insan olduğunu düşünmüyorum” demişsin. Anormalin tanımı sensen, garip olmak bizim için bir gurur.

 

Collage by Damlasu Yasa

Author: Alara Kap

RELATED POSTS