Cheers to the New Beginnings

TVDecember 25, 2021
Cheers to the New Beginnings

Based İstanbul ve Beymen Club; Ahsen Eroğlu, Caner Yıldırım ve Can Ozan ile yeni keşiflere kapı açacak bir sene için geri sayıma başlıyor!  Kırmızının ve yeşilin cesurca kullanıldığı; ekoselere daha fazla alan açan, ışıltısı fazla ve dinamizmi yüksek bir sene hepimizin hayalinde! Cesur renkler, konforlu ve güncel çizgiler ile modern stil kodlarını karakteristik tasarımlarında buluşturan Beymen Club ise yeni yılın sürprizlerle dolu ruhunu destekliyor ve kalp atışlarımızı hızlandırıyor.

Ahsen için yeni sene; büyük bir heyecan ve telaş duygusunu uyandırıyor. Kalp atışları ise takvimler Aralık’ı gösterdiğinde yükselmeye başlıyor. Ve tabii ki ekoseler! “Ekose ve karın olmadığı bir yılbaşı düşünemiyorum.” diyor. Kariyerinde başarılı adımlar atan ve 2021’e bir tiyatro oyunu ile veda eden Ahsen; insanların ondaki çok hareketliliği ve heyecanı, şikayet eden bir insan olarak algılamalarına rağmen o, kendisinin her şeye dayanabilen sabırlı biri olduğunun altını çiziyor. Pandemi döneminin zorluklarına rağmen Ahsen, yeni seneden umutlu! 22 rakamı ile özel bir iletişimi var. “2022’yi iple çekiyorum ve 100 yılda bir gelen bu zaman diliminin bana şans getireceğine eminim.” 2022’deki hayalleri arasında sergi açmak olan Ahsen’i yurtdışında +1’iyle; kırmızı ve ekosenin bol olduğu bir yılbaşına uğurluyoruz!

Sosyal medyanın en dinamik isimlerinden iç mimar Caner için ise yeni yıl bilinmezliklerle dolu. “Kimisi için coşku, kimisi için heyecan ve kimisi için büyük bir bilinmezlik.” olarak tanımlıyor. Ama her şeyin yanında onun için büyük bir değişimi de simgelediğini ekliyor. 2022’de bu büyük değişimlerin olacağına inanan Caner, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını ve bunu sabırsızlıkla beklediğini söylüyor. İnsanların hayata olan bakış açılarının değişmesiyle çok fazla şeyin değişebileceğine inanıyor; “Dünya’nın değişmesini değil, insanların değişmesini diliyorum.” 2022’den bir diğer dileği ise “özgürlüklerle” dolu olması. Ailesiyle özgürce dünyayı gezmek ve keşfetmek istediğinden bahsediyor. Yılbaşı gecesinde de yanında çok sevdiği arkadaşları ve hediyelerle birlikte olmanın hayalini kuruyor. 

2022’de güzel şeylerin olacağına inanan Can, “ Güzel şeyler olacağını düşünüyorum ama önce kötü şeyler olacak, çünkü mutlu olmak zordur derler kötü günler görmeden.” sözleriyle şarkısına atıfta bulunuyor. 2022’den en büyük dileği ise güzel şarkılar yapmak; “Aşkın, denizin, kumsalın olduğu bir geleceğin yanında, huzurlu bir arkadaş çevresinde güzel müzikler yapmak istiyorum”. Yeni senede daha çok gezmek ve yeni yerler keşfetmek istediğini de ekliyor. Yılbaşı gecesi olmazsa olmazı ise Noel Baba ve tabii ki bolca hediye.

Keşfetmek zamansız ve sınırsız bir yolculuksa, Ahsen, Can ve Caner’in yolculukları yeni yılda da hız kesmeden devam edecek, eminiz. Her yeni keşif ile bir diğerinin başladığı bu yolculuk, bolca yeni ilham ve hayaller ile dolu. 2022 ise bu yolculuğun devamı. Beymen Club’ın kaşif ruhunun etkisi ile soruyoruz; “Şimdi nereye?”

EIC Duygu Bengi
Fashion Director Burak Sanuk
Filmed by Melike Müge Şahin
Photographed by Ali Bozkurt
Styled by Aras Kılıç
Art Director Ecem Tungaz
Set Design by Miray Sincer & Can Cofus
Hair by Diar Şeker Diar Şeker
MUA Furkan Yalçıner 
Production BI Creative
Head of Production Beril Odabaşı
Camera Assistant Osman Latif
Styling Assistant Zeynep Kerpişçi

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS