Cassidy Turner

PeopleNovember 1, 2015
Cassidy Turner

7 DAYS 24 HOURS

Şu sıralar Brooklyn’de yaşayan 23 yaşında bir fotoğrafçıyım. Sürekli fotoğraf çekiyorum, çalışmadığım zamanlarda uyuyorum, güzel yemekler yiyorum, sevdiklerimle vakit geçiriyorum, New York’a hayranım ve Kaliforniya’yı özlüyorum.

Uykulu bir Pazar sabahında gözüme çarpan ilk şey. Sleepy Sunday morning, the first thing that I saw.

Uykulu bir Pazar sabahında gözüme çarpan ilk şey.

Sokağımın köşesindeki kilisenin tepesinden görünen manzara. Kilisenin çanları her saat başı çalıyor ve sesleri mahallede yankılanıyor. The view above the church on the corner of my street. Church bells chime at every hour and echo throughout the neighborhood.

Sokağımın köşesindeki kilisenin tepesinden görünen manzara. Kilisenin çanları her saat başı çalıyor ve sesleri mahallede yankılanıyor.

Her Pazar günü öğleden sonra çiçekçiye gitmek adetimdir. Küçük evim bitkilerle dolu. Yeşil bana Kaliforniya’daki evimi hatırlatıyor ve bitkilerle ilgilenmek hoşuma gidiyor. It’s my tradition to go to the flower shop every Sunday afternoon. My small apartment has filled up with plants. The green reminds me of home in California and they give me something to take care of.

Her Pazar günü öğleden sonra çiçekçiye gitmek adetimdir. Küçük evim bitkilerle dolu. Yeşil bana Kaliforniya’daki evimi hatırlatıyor ve bitkilerle ilgilenmek hoşuma gidiyor.

Uykum açılsın diye kahve ve portakal suyu seansı. I sat down for coffee and orange juice to wake myself up.

Uykum açılsın diye kahve ve portakal suyu seansı.

Havanın soğukluğuna rağmen güneş parıldıyordu ve kaldırımda gölgemi fark ettim. Though it was cold the sun was shining, and I noticed my shadow on the pavement.

Havanın soğukluğuna rağmen güneş parıldıyordu ve kaldırımda gölgemi fark ettim.

İndirimden 5$’a birtakım altın rengi bahçe aletleri aldım. I picked up some gold gardening tools for $5 at a corner sale.

İndirimden 5$’a birtakım altın rengi bahçe aletleri aldım.

Kış kapıda, bu yüzden hava hâlâ ılıkken geceleri yürüyüşe çıkmayı seviyorum. Serin hava insanı tazeliyor; sessizlik ise huzur veriyor. Winter is coming, so I like to take walks at night while it is still warm enough to be outside. The cold air is refreshing and the quiet is calming.

Kış kapıda, bu yüzden hava hâlâ ılıkken geceleri yürüyüşe çıkmayı seviyorum. Serin hava insanı tazeliyor; sessizlik ise huzur veriyor.

Author: Tabitha Karp

RELATED POSTS