Virginie Viard’ın kreatif direktörlüğünde tasarlanan Coco Beach de Chanel ve the Métiers d’art 2019/20 koleksiyonlarının satışa sunulduğu Chanel Bodrum mağazası, geçen sene olduğu gibi bu yıl da Mandarin Oriental’de kapılarını açıyor!

Deniz ve gökyüzünün iç içe geçtiği ambiyansıyla dikkat çeken Bodrum Chanel, yemyeşil bir bahçe içerisindeki modern tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Mağazanın mimarisi, Chanel’in grafik ve modern tarzını yansıtıyor.

Sportif bir çizgiye sahip olan Coco Beach de Chanel koleksiyonu, sıcak yaz günleri için alternatif oluşturuyor. Koleksiyondaki sofistike parçalar, Métiers d’art 2019/20’ye gönderme yapıyor. Genç ve feminen bir görünüm arayanlara hitap eden İlkbahar/Yaz 2020 hazır giyim koleksiyonu da Bodrum Chanel’de yerini alıyor. Çanta ve aksesuarların ahşap basamaklarda sergilendiği mağazada, özenle seçilmiş gözlükler de bu yıl ilk defa satışa sunuluyor. Chanel Bodrum, 2020 yaz sezonunun sonuna kadar Mandarin Oriental Hotel’de kapılarını ziyaretçilerine açık tutacak.