Bir Mağazadan Çok Daha Fazlası: House of Superstep

LifestyleMarch 26, 2022
Bir Mağazadan Çok Daha Fazlası: House of Superstep

House of Superstep, hem bir sneaker mağazası hem de başlı başına bir deneyim. Workshop’lar, partiler, DJ performansları hatta playstation yarışmaları derken sıradan bir perakendeden çok daha fazlası. Her ne kadar akıllara alışverişteki eğlencenin eksikliği gelmese de House of Superstep’in güzelliği burada yatıyor: fark edilmeyen bir eksikliği eğlenceli bir şekilde dolduruyor ve böylece piyasada kendisine ait has çizgisini belli ediyor.

İşte bu sıra dışı etkinliklere şimdilerde bir yenisi daha eklendi. Dövme gibi spor giyimle özdeşleşen bir uğraşı aynı çatı altına getiren marka, Tattoom Art Gallery tarafından sürdürülen dövme stüdyolarını bizlerle buluşturuyor. Geçtiğimiz günlerde sanatçı Jeffre, dijital heykeltıraş Yusufi’nin en büyük eserlerinin başında olan ve bir süredir House of Superstep Galataport’ta sergilenen “God is a DJ” eserinin bir yansımasını DJ Sezer Uysal’ın vücuduna işledi.

Türkiye’deki en büyük mağazası Galataport’ta bulunan House of Superstep’te satış dünyasında farklı işlere imza atılıyor. Nitekim Emre Yusufi’nin eserlerini önce dijital ortamlarda hazırlayıp bunları 3D yazıcılar ile ürettiği ve Yunan mitolojisinin en güçlü karakteri olan Herkül’ü konumlandıran sanatçının “God is a DJ” eseri şu an Galata’daki şubesinde.

Kiminin terapisi olan alışverişe şimdi partilerin ve workshop’ların eklenmesinin sonucu ise bir ifade etme biçimi olan modayla eğlencenin bir kez daha birleşmesi.

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS