İstanbul’daki gece hayatının eksikliğinden söz edilse de şehrin hiç uyumayan bir yapısı, istediğinde hep açık bulabileceğin mekanları var. Problem olan nokta nedir sence?

İstanbul gece hayatı dünyadaki diğer şehirlere kıyasla daha farklı bir yapıya sahip. Şehirde eğlencenin dinamiğini belirleyen mekanlar kadar, eğlenmek isteyenlerin dinamikleri de bu farklı yapıda etkili oluyor. Dolayısıyla insanlar tanıyıp, bilindik ve samimi ortamlarda eğlenmek istiyor.. 

Keyifli bir akşam geçirmek için Lucca, istisnasız ağızdan çıkan ilk yerlerden biri oluyor. Oranın büyüsü nerden geliyor?

Lucca’nın büyüsü çok fazla bileşenin bir arada toplanmasından ileri geliyor. Lucca günün tamamını yaşayan bir adres, günün her anını yakalayabileceğiniz farklı bir atmosfer sunuyor.

Çok başından beri Lucca’nın bir parçası, seneler içinde de gitmek için bir sebep ve oranın vazgeçilmezi oldun. Zaman içerisinde Lucca’da gözlemlediğin değişimler neler oldu?

Müzik, gastronomi ve mixoloji zaman içerisinde büyük bir gelişim gösterdi. Lucca hem trend yaratmada, hem de var olan yeniliklere çok çabuk ayak uydurmada ve dünyadaki yeni akımları kolayca adapte edebilen bir mekan.

Dışarıda bu kadar vakit geçirmesi gereken biri olarak, evde geçirdiğin bir akşam neler yapıyorsun?

Evde yemek yapmayı çok seviyorum. Evde geçirdiğim zamanlarda yemek yapmaktan, film  ve dizi izlemekten keyif alıyorum.. 

Uzun bir geceden sonra karnını doyurmak için gittiğin yer?

Susam!

Kimleri dinlemeyi seviyorsun? Kimin müziği seni mutlu ediyor?

Aslında pek çok şey dinliyorum ama favori müzik tarzlarım; Jazz, Funk, Soul, ve House diyebilirim…

Geceleri bu kadar uzun yaşadığında gündüzler ister istemez kısalıyor, fakat sen gündüz de çalışıyorsun. Gün ışığında neler yapıyorsun?

Grubumuzun bir restoranı daha var, Cantinery… Gündüz saatleri ağırlıklı olarak toplantılar, eğitimler ve değerlendirmeler ile geçiyor…

Tatile gittiğinde gece hayatının nereye gittiğini gözlemleyebileceğin, örnek alınacak, en keyifli gecelerini geçirdiğin yerler nereler?

Zaten işim gereği sürekli olarak eğlencenin içinde olduğumdan, tatillerde tercihim sessiz ve dingin yerler oluyor. Tatilde daha fazla dinlence ve yeme – içme tarafıyla haşır neşirim.

Şu aralar aklına en çok takılan soru?

Her şey sonunda toparlanacak mı, yoksa biz mi alışacağız?

Seni havaya sokmak için çalması gereken tek şarkı?

Tortured Soul – Enjoy It Now.