TikTok’un sıkı takipçisiyseniz, Shanae ve Renae kardeşleri duymuş olmalısınız. 1.2 milyondan fazla takipçi sayısıyla TikTok’un popüler ikizleri olarak öne çıkan Shanae ve Renae, ‘Gloss Twins’ adlı güzellik markalarını kurarak ilk TikTok çıkışlı makyaj koleksiyonuna imza attılar. Nel Twins olarak da bilinen ikizler, ‘Nel Gel’ koleksiyonu altında ‘Patience is Golden’, ‘Angel Glaze’ ve ‘Faith’ adıyla üç farklı dudak parlatıcısını ön satışa çıkardılar bile.

Bugüne kadar birçok influencer’ın kendi markasını piyasaya sürmesine şahit olduk. YouTube, Instagram derken, şimdi de sıra TikTok influencer’larında! 1.2 milyondan fazla takipçiye sahip olan Nel Twins, çocukluklarından beri makyaj yapmaya ve dudak parlatıcılarına karşı özel bir ilgiye sahip olduklarını, bu nedenle de kendi markalarına sahip olmaktan gurur duyduklarını söylüyor.

TikTok hesaplarından koleksiyonun reklamını yaparak takipçilerini #glosstwinstrend’e katılmaya davet eden ikizler, aynı zamanda YouTube’da koleksiyonlarıyla ilgili soruları yanıtladıkları bir video da paylaştılar. Bakalım sırada hangi TikTok influencer’ı var?