Instagram millennials’ların moodboard’u olarak hayatına devam ediyor ve kültürel bakışımızı her geçen gün yeniden şekillendiriyor. Instagram’daki son keşfimiz: @gisposable

Instagram’daki filtre çılgınlığının karşısındaki analog tutkusu son dönemde hiç olmadığı kadar ön planda. Zaten, her zaman başa sarıp eskiye dönmüyor muyuz? Analog tutkusu da bu durumun en somut örneklerinden…  36 filmin heyecanını yaşamak, kareyi anda değil bonyolattıktan sonra görmek ve aradan geçen o zamanı yanına alıp, anları gerçekten anıya dönüştürebilmek… Gigi Hadid’in her adımı Instagram’ın trend’i olmaya aday!  Yeni açtığı @gisposable IG hesabıyla, analog serüvenini paylaşan Gigi’nin şaşalı hayatında filtresiz bir yolculuğa davetlisiniz.

The Met Ball’da Kendall Jenner, Naomi Campbell, Bella Hadid, Kacey Musgraves, Dua Lipa, Donatella Versace, Tonne Goodman, Tiffany Haddish, Trevor Noah, Angel Candice, Lily Aldrige, Joan Smalls’u Gigi’nin gözünden görüyoruz.

En yalın haliyle Mykonos.

Bella Hadid ve Leah Mccarthy’la Disneyland’de bir yolculuğa ne dersiniz? 

Vogue Foundation Gala’da; Lauren Santo Domingo, Shailene Woodley, Selby Drummond, Hamish Bowles, Tony Sosa, Vittoria Ceretti, Fran Summers ve Kaia Gerber’e bir adım daha yaklaşın.