“Turkish Very Much” konseptiyle geçmişi ve geleceği bugünde bir araya getiren Lunapark Tasarım ekibi, küçükken sevip sahiplendiklerimizi, unutamadıklarımızı geleceğe taşımayı amaçlayan Lunapark Shop’u yarattı..

Murat Tamgüç ve Bertan Berk önderliğinde Galata’da açılan Lunapark Shop, özlemini duyduğumuz markalarla bizi yeniden buluşturuyor. Türkiye’de yaşamış herkesin hayatında bir kere de olsa rastladığı bazı ürünler vardır. Hepsi minik birer anı olmakla beraber aynı zamanda geçmişe ait bir tasarımdır. Hangi ürünlerden mi bahsetiyorum? Uludağ Gazoz, Ece Ajanda, Mabel parmak çikolata, Rebul kolonyası, Divan Türk lokumu, İznik çini, Şenocak şapka, Bebak badem sütü… Nostaljik ürünlerin yanısıra farklı Türk markalarının ve tasarımcıların ürünlerini de bulabileceğiniz Lunapark Shop, yurtdışında ödül almış tasarımları, tanınmış markaları ve günümüzün öne çıkan tasarımcılarının ürünlerini tek çatı altında topluyor.

Lunapark Shop’ta adeta bir dönem gezintisine çıkacaksınız. 70’lerin ve 80’lerin unutulmayan tasarımlarıyla yeniden buluşurken, günümüzün popüler tasarımlarının şaşırtıcı havasına kapılacaksınız.

Her Türk’ün hayatında yer etmiş ikonik tasarımlarla ziyaretçilerini zamanda yolculuğa çıkaran Lunapark Shop’un hedefi belirli aralıklarla farklı konseptler tasarlamak ve ziyaretçilerine sunmak.

Serdar-ı Ekrem Sok, 17/B, Galata

T : 0212 245 94 34

www.lunapark.com.tr